ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Pro koho je virtuální realita vhodná?
VR je vhodná absolutně pro každého hráče. Je vhodná pro děti od 10let, dospělé, důchodce a dokonce i pro zdravotně postižené. Děti do 15 let mohou hrát pouze za doprovodu dospělé osoby.

Pro koho naopak vhodná není?
Vzhledem ke grafickým efektům, které hry a programy nabízejí, může virtuální realita u lidí s epilepsií vyvolat záchvat, nebo jiné psychické problémy. V případě, že trpíte nějakými z těchto problémů, doporučujeme zkonzultovat případnou návštěvu v našem studiu s lékařem.

Vadí, že nosím dioptrické brýle?
Absolutně ne. VR brýle jsou navrženy tak, aby je mohl mít nasazené i člověk, který trvale nosí dioptrické brýle. Díky tomu je můžete mít nasazené po celou dobu hraní, bez nejmenšího nepohodlí.

Měl bych se předem nějak na virtuální zážitek připravit?
Rozhodně není na škodu vzít si pohodlné oblečení, ve kterém se budete po dobu hraní cítit dobře. Některé pohybové hry, vyžadují více pohybu. Nebudete potřebovat ani sportovní tenisky. Vzhledem k hygieně dbáme na čistotu herního pole, kde je nutno vstupovat pouze bez obuvi.

Mohu s sebou vzít i kamarády?
Samozřejmě ano. U nás neplatíte za osobu, nýbrž za zapůjčené brýle. Vzhledem k tomu, že máme dvě herní kóje můžete si zahrát i nějaké hry společně.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@vrzdar.cz